Blog

Spotrebiče Gaggenau

Gaggenau – nadčasová krásá, funkčná estetika a prelomové technológie pre exkluzívnu gastronómiu a jej spotrebiteľov.

MIELE

Miele predstavuje najlepšie výsledky a úžitok pri minimálnej spotrebe energie. V kuchyni, pri praní, aj vysávaní. Zabezpečuje to premyslená technika vybavená radom inovatívnych detailov, ktoré sú dostupné len pri produktoch Miele.

Buster + Punch

Práca Buster + Punch je inšpirovaná londýnskou módou, hudobnými klubmi, sub-kultúrnou scénou, kde sa stretávajú pouliční umelci, výrobcovia motoriek a módni dizajnéri.

BORA PURE

Varný systém Bora Pure je možné individualizovať a jednoducho tak vytvoriť farebné akcenty podľa svojho vkusu, pretože privadzajúcu trysku odsávača do varnej dosky môžete prispôsobiť svojim farebným preferenciám.

Siemens Home Connect

Čo je Home Connect?

S technológiou Home Connect môžete jednoducho ovládať, diagnostikovať aj monitorovať domáce spotrebiče cez chytrý telefón alebo tablet.

Siemens studioLine

Jedinečný rad zabudovaných spotrebičov studioLine značky Siemens, obohatí nielen vašu kuchyňu, ale aj váš život. Exkluzívny design a inovatívna výbava spotrebičov ponúka nezameniteľný pôžitok nielen na pohľad, ale navyše aj absolútnu voľnosť pri všetkom, čo vám život prináša.

COSENTINO – technické kamene

Španielska rodinná firma COSENTINO, ktorá určuje trendy, uviedla nedávno na trh nové keramické povrchy Dekton. Doprajte si pridanú hodnotu vo forme moderného dizajnu a nadštandardného komfortu.

Pracovné dosky BARAZZA

BARAZZA – synonymum nerezovej pracovnej dosky
Ak hľadáte do svojej kuchyne sterilný nerezový povrch, najlepšou variantov pre Vás bude talianska značka BARAZZA.

Odsávače BORA

Kto vyskúša varenie na systéme Bora už nebude chcieť do svojej kuchyne iné varné panely. Bora sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a minimalizáciou zápachu z varenia zásluhou odsávania nadol.

Kuchyne Ballerina

Kuchyne Ballerina – vo svete výrobcov kuchýň je nemecká značka Ballerina synonymom najvyššej kvality, vysokej variability exkluzívnych materiálov, individuálneho prístupu a procesom výroby s najmodernejšími technológiami.