Kuchynské spotrebiče BORA predstavujú revolúciu v kuchyniach.

Kuchynský integrovaný systém BORA spája v sebe štrbinový digestor a varnú dosku. Spojením a integrovaním týchto dvoch zariadení do jedného celku sa tak vytvoril inteligentný kuchynský systém, ktorý vám ponúka bezkonkurenčné výhody a úžitky ako vyššia účinnosť pri odsávaní pár v porovnaní s konvenčnými digestormi.

https://www.bora.com/sk/cs/

https://cymorkashop.sk/

BORA vstavané digestory sú aj výrazne tichšie, nenáročné na priestor a tým, že sú integrované v pracovnej doske kuchyne, šetria priestor. Varné dosky s odsávaním BORA majú veľmi jednoduché intuitívne ovládanie sControl podobné ako váš smartphone.

Ponúkajú vám tiež možnosť individuálnej konfigurácie preferovaného spotrebiču ako napr. keramická doska, indukčná doska, plynová varná doska alebo kontaktný gril Tepan alebo Wok.

Všetky modely kuchynských odsávačov BORA môžu byť vybavené uhlíkový filtrom alebo s odvodom pár potrubím von.

Sortiment kuchynských spotrebičov Bora zahŕňa nasledovné modely: Bora Pure,  Bora X Pure, Bora Classic 2.0, Bora Professional 3.0, Bora Basic

KONIEC ÉRY KLASICKÝCH DIGESTOROV: VARENIE NA ČERSTVOM VZDUCHU S VOĽNÝM VÝHĽADOM 

BORA kuchynské spotrebiče nenechajú žiadne výpary a pachy stúpať a odsávajú ich rovno tam, kde vznikajú: priamo na varnej doske, priamo z hrnca, pekáča, panvice alebo grilu. Nie sú to žiadne kúzla, ale aplikovaná fyzika, podľa základných princípov náuky o prúdení. Využívajú k tomu celkom jednoducho priečne prúdenie, ktoré je väčšie než rýchlosť stúpania kuchynských výparov.

VÝHODY VARNÉHO SYSTÉMU BORA

ČERSTVÝ VZDUCH

Spotrebiče BORA odvádzajú pachy a tukové častice priamo z hrncov na varnej doske, takže výpary z varenia nestihnú vystúpať hore a nepríjemne sa šíriť po miestnosti. Uvoľnené tukové častice účinne zachytí tukový filter z nerezovej ocele. Varíte ako na čerstvom vzduchu.

VOĽNÝ VÝHĽAD

Varné dosky BORA vás zbavia obmedzení plynúcich z klasických kuchynských digestorov. Žiadne rohy a hrany vo výške hlavy. Žiadny zhrbený postoj. Nebude vás obťažovať žiadna para v zornom poli. Nič vám nebude obmedzovať výhľad. Vďaka varnému systému BORA nebude v kuchyni stranou  ale budete sa môcť aktívne venovať svojej návšteve.

ĽAHKÉ ČISTENIE

Čistenie klasických kuchynských digestorov je časovo aj fyzicky náročné. Spotrebiče BORA sa však i z hľadiska každodenného čistenia a údržby vyznačujú mimoriadnou praktickosťou. Všetky tri pohyblivé diely odsávača sa dajú jednoducho vybrať bez použitia náradia a umyť v umývačke riadu.

ÚČINNOSŤ

Klasické kuchynské digestory spotrebujú veľké množstvo energie a majú malú účinnosť. Odsávač varnej dosky BORA je šikovným riešením s vysokou účinnosťou. Najlepším dôkazom je 100% čistota v úrovni hlavy. Premyslene použitá rýchlosť prúdenia a inovatívne technológie motorov vedú bez okľúk k cieľu.

Máte záujem? Nechajte nám kontakt, my sa vám ozveme a radi vás obslúžime.