Parná revolučná rúra na pečenie Bora X BO

Revolúcia v kuchyni pokračuje. Výrobca kuchynských spotrebičov BORA štartuje do novej etapy pod heslom „Nový komfort pri varení“. Vytvorením novej kategórie rúr na pečenie Flex otvárame náš sortiment produktov, ktorý bol doteraz zameraný na systémy digestora. Bora X BO je prvé profesionálne zariadenie určené pre domácnosti. 

BORA X BO je skutočný all-rounder spájajúci teplovzdušnú a parnú rúru s odsávačom pár a integrovaným čistiacim systémom a to všetko v jednom zariadení. Intuitívne jednoduché ovládanie prostredníctvom 19-palcového displeja zvládne aj malé dieťa.

Spoločnosť Bora predstavila minulý mesiac nový revolučný kuchynský spotrebič a to BORA X BO – rúru na pečenie, ktorá kombinuje v sebe teplovzdušnú a parnú rúru.

Revolučná, od základov nanovo vyvinutá rúra na pečenie Flex presvedčí šetrným a rovnomerným generovaním pary a dokonalými výsledkami varenia v pare – dokonca aj vtedy, keď sú všetky úrovne plné. Automatické odsávanie pary zaručuje, že pri otvorení dverí neunikne do priestoru horúca para.

BORA X BO dokáže vyprážať, piecť, variť v pare a omnoho viac. Pritom ponúka intuitívne ovládanie a po použití sa automaticky zase žiarivo vyčistí. Interiér rúry je vyrobený z vysokokvalitnej  nerezovej ocele.

Parná rúra Bora X BO spája v sebe to najlepšie a to výkon z profesionálnych zariadení v kombinácii so špičkovým dizajnom a jednoduchým ovládaním. Vďaka tomu bude parná rúra vo vašej domácnosti úplne vynikať. Čistenie rúry BORA X BO je veľmi jednoduché a účinne, zabezpečené prostredníctvom patróny s čistiacimi látkami. Dizajn novej rúry je minimalistický a nadčasový. Je kombinovaný vysoko-kvalitnými sklenými povrchmi s efektmi čiernych panelov.

Bora je synonymom jednoduchého a zdravého varenia.

Varenie v rúre BORA X BO v pare je jednoduchšie a hlavne zdravšie. Zdravá strava by sa mala v dnešnej dobe vyznačovať hlavne ľahkosťou. Táto ľahkosť sa netýka len jedla ale tiež samotného varenia.

Aj počas všedného dňa by sme mali dokázať jesť zdravo, uvedomele a jednoducho. Vodná para obklopí pripravovaný pokrm a zohrieva bunkové štruktúry. Vzhľadom k tomu, že pokrm neleží priamo vo vode, je jeho príprava obzvlášť šetrná. Tým sa zachová nie len svieža chuť ale tiež farba, cenné vitamíny a dôležité minerály. Vo výsledku budete musieť použiť menej soli a korenia.

Potrebujete si pri varení krátko zacvičiť alebo sa ukľudniť? Za bežných okolností by to bolo celkom obtiažné, pretože stačí chvíľka nepozornosti a jedlo sa rýchlo pripáli. Pri varení v rúre BORA X BO v pare nemusíte stáť pri rúre , pretože teplota vo vnútri zostáva konštantná a vďaka pare sa nič nepripáli. Pri varení v pare platí jednoduché pravidlo: Všetko, čo môžete uvariť v hrnci, dokážete pripraviť aj v pare.

K parnej rúre BORA X BO si môžete objednať aj novú multifunkčnú zásuvku BORA, ktorá zvládne všetko, čo potrebujete k ohrevu jedla a nádob. A ešte niečo naviac. Vďaka prehľadnej dotykovej lište je ovládanie hračka. Praktické, vopred nastavené programy zjednodušujú ohrev, udržiavanie teploty a rozmrazovanie potravín. Dokonca dokáže variť aj pri nízkej teplote.

Ešte viac funkcií získate, ak skombinujete multifunkčnú zásuvku Bora s parnou trúbou BORA X BO. Multifunkčná zásuvka Bora zaujme elegantným celočiernym dizajnom, kvalitnými materiálmi a jednoduchým čistením. Jednoducho geniálne!

Novú rúru BORA X BO si môžete osobne vyskúšať v štúdiu CYMORKA interior design od novembra na nižšie uvedenej adrese

CYMORKA interior design s.r.o.

OC R1 Rožňavská 1 Bratislava

e-mail: info@cymorka.sk

mobil: 0948 955 944, 0903 941 493

Súvisiace články