Spotrebiče Gaggenau

Gaggenau

Spoločnosť Gaggenau sa za viac, ako 340 rokov svojej histórie stala exkluzívnou značkou na trhu domácich spotrebičov, ktorá je rovnoznačná nadčasovej kráse, funkčnej estetiky a prelomových technológií pre exkluzívnu gastronómiu a jej spotrebiteľov.

Gaggenau, je jedinou značkou, ktorá má niekoľko desiatok ročný a stále trvalý vplyv na domáce kuchyne. Za celú svoju históriu stála značka pri zrode radu revolučných produktov a objavov, ktoré pomáhali meniť kuchynské spotrebiče až do dnešnej podoby. Bola jednou z prvých značiek, ktoré konceptovali myšlienku stavaných kuchynských nábytkov a spotrebičov. Ako prvá uviedla na trh vstavanú rúru na pečenie, sklokeramickú varnú dosku alebo kombinovanú parnú rúru pre domáce použitie.

Firma Gaggenau stavia na vysokú dôležitosť vytváraní emócií u jej spotrebiteľov.

 

Hlavnými princípmi Gaggenau je zakladanie si na remeselnej práci 80 % je ručnej výroby, čím garantuje priam estetický zážitok. Ďaľším z princípov, je konzistencia značky, produktov, cien, služieb a v neposlednom rade vzťahov.

Neustále zdokonaľovanie v luxusnom eco sytéme tak, aby boli naplnené potreby koncových zákazníkov priam individuálne. Gaggenau zabespečuje svoji spotrebiteľom niečo navyše – a tým je príbeh. Luxusné interiéry a kuchyne vyžadujú harmonické zľadenie nábytku, spotrebičov a svetla.

Vstavané rúry a automatické kávovary

Srdcom každej profesionálnej, ako aj súkromnej kuchyne sú jednoznačne rúry na pečenie zo série 200 alebo 400, ktoré môžete ľubovoľne skombinovať s ďalšími spotrebičmi. Napríklad s kombinovanou parnou rúrou s automatickým samočistiacim systémom, užitočnou vakuovacou zásuvkou nielen pre sous-vide varenie, ohrevnou zásuvkou, plne automatickým kávovarom alebo mikrovlnnou rúrou. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, otváraniu pomocou dotykového displeja a mnohým ďalším praktickým funkciám sú pomocníkom pre každého.

 

Varné dosky

Varné dosky zo série 200 alebo 400 ponúknu každému kuchárovi presne to, čo potrebuje. Široký výber produktov z ponuky indukčných, plynových alebo sklokeramických dosiek môžete skombinovať s Teppan-Yaki, lávovým grilom alebo aj inými spotrebičmi.

Chladenie

Plne integrované chladničky, mrazničky a vinotéky s niekoľkými klimatickými zónami sú k dispozícii, ako v sérii 400, tak aj v sérii 200. Rad chladiacich spotrebičov Vario 400, s možnosťou pripojenia k aplikácii Home Connect, vynikne najlepšie, ak spotrebiče skombinujete do chladiacej steny. Kombináciou dvierok s madlami alebo bez, s individuálnymi čelnými stenami spotrebičov a nerezovými alebo sklenenými dvierkami vinoték dopĺňajú moderný vzhľad akejkoľvek kuchyne. Po otvorení dvierok sa odhalí kompletne nerezový interiér s tmavo antracitovými hliníkovými prvkami. Poličky a priehradky vo dverách je možné jednoducho nastaviť do požadovanej výšky. V kombinácii s takmer neviditeľným systémom koľajničiek je celkový vzhľad mimoriadne čistý. Sotva postrehnuteľné sklenené poličky a pevné priehradky vo dverách zvýrazňuje príjemné tlmené LED osvetlenie v teplej bielej farbe, ktoré neoslňuje. Vinotéky série Vario 400 disponujú teleskopickými výsuvmi, ktoré umožňujú úplné vytiahnutie priehradky na fľaše z dubového dreva, tmavo antracitového hliníka a zaisťujú tak maximálne pohodlnú a príjemnú manipuláciu s fľašami. Bezpečné uchovanie vína ďalej zabezpečuje regulácia vlhkosti a aktívny vzduchový filter na báze dreveného uhlia, ktorý víno chráni pred kontamináciou pachmi. Na novom intuitívnom TFT displeji je možné nastaviť až tri nezávislé klimatické zóny. Časť zbierky vín tak môžete uchovávať v podmienkach podobných vinnej pivnici. Vinotéky Vario 400 majú navyše päť prednastavených štýlov osvetlenia, vďaka ktorým budú Vaše cenné zbierky, ktoré si zaslúžia obdiv, dokonale vystavené. Séria Vario 200 zahŕňa chladničky, kombinované chladničky s mrazničkou a mrazničky. V šírkach 56 – 60 cm, ktoré dokonale zapadnú do akéhokoľvek dizajnu kuchyne a napriek tomu ponúknu väčší vnútorný priestor než štandardné chladiace spotrebiče. Plynulé pojazdy, plne rozšíriteľné police a zásuvky uľahčujú prístup k tomuto šikovnému priestoru.

Umývačky riadu

Umývačky série 200 a 400, s možnosťou pripojenia k aplikácii Home Connect, ponúkajú informácie prostredníctvom dotykových TFT displejov, či premietaním zvyšnej doby umývacieho cyklu na podlahu. Automatické otváranie dverí po skončení umývania upozorní na koniec program. Séria 400 ponúka naviac podsvietený interiér a technológiu Zeolith® pre dokonalé sušenie Vášho riadu.

Odsávače

Vyniká minimalistický dizajn, tiché a šikovné funkcie. Sací výkon odsávačov Gaggenau Vás zbaví všetkých pachov z varenia vďaka výkonnej recirkuláciu alebo odsávaniu vzduchu.

 

Produkty výrobcu Gaggenau si môžete zakúpiť v štúdiu CYMORKA interior design v nákupnom centre R1 na Rožňavskej ulici 1 alebo v Pradiarni 1900 na Svätoplukovej 2A v Bratislave, prípadne cez  stránky na www.kuchynecymorka.sk alebo na www.cymorka.sk .

Súvisiace články