Nová generácia spotrebičov Siemens iQ700

Inteligentné prepojenie pre dokonalé kulinárske zážitky.


Predstavujeme Vám novú radu spotrebičov Siemens studioLine iQ700 , ktorá nesmie chýbať v žiadnej modernej domácnosti.

Každý spotrebič radu Siemens iQ700 je charakteristický svojimi jedinečnými vlastnosťami. To platí aj pre najnovšie prírastky do inteligentnej kuchyne Siemens. Inteligentné spotrebiče nie sú len pekné na pohľad, ale zaujmú aj tými najmodernejšími technológiami. Veríme, že pokrok je pre každého, kto si chce život spríjemniť a vychutnať.

Nový blackSteel design s čiernou úchytkou.

„Je potrebné spojiť to, čo k sebe patrí.“

Inteligentné prepojenie. Skvelá kombinácia.

Vďaka výnimočnej technológii, prelomovým riešeniam inštalácie a elegantnému dizajnu možno spotrebiče radu iQ700 flexibilne prispôsobiť akýmkoľvek potrebám pri varení. Či už zvolíte samostatný spotrebič, alebo kombináciu viacerých produktov vedľa seba či nad sebou, celok vás potom presvedčí do poslednej bodky, že ste vybrali správne.

Inovácia sa snúbi s úchvatným dizajnom – Do posledného detailu

Minimalistický celočierny dizajn novej rady spotrebičov Siemens studioLine IQ700.

Inteligentná skrz-naskrz Vonkajšiu stranu rúry zdobia elegantné sklenené dvierka. Tie sa zároveň postarajú o to, že teplo neprenikne von. Aj rukoväť vyzerá úžasne: je vyrobená z rovnakého skla ako dvierka rúry a je ergonomicky tvarovaná, takže si ju pri pohľade spredu vôbec nevšimnete. Zároveň sa však dobre drží, aby ste mohli pokrm do rúry ľahko vložiť a von následne vytiahnuť dokonalé jedlo.

Spoznajte inovácie, ktoré Vám spríjemnia život

Revolučné parné rúry Siemens studioLine iQ700 sú vybavené napríklad systemom Browing Sensor, ktorý určuje stupeň upečenia, vďaka zabudovanej kamere.

Plne dotykový displej TFT Pro – veľý farebný dotykový displej na pohodlné ovládanie s intuitívnym menu. Vašu novú rúru iQ700 môžete ovládať aj hlasovým ovládaním. Funkcia cookControl Pro automaticky nastaví vhodný program na pečenie, len čo bude pokrm dokonalý. Parná rúra iQ700 sa napája na prívod a odvod vody, nakolko potrebuje mať pre svoju prevádzku vodu.

Nová rada získala ocenenie reddot winner 2022, na jednej z najväčších dizajnérskych súťaží na svete.

Novinky rady Siemens studioLine nájdete vystavené v našich štúdiách.

Produkty výrobcu Siemens si môžete zakúpiť v spoločnosti CYMORKA interior design v nákupnom centre R1 na Rožňavskej ulici 1 a v Pradiarni 1900 na Svätoplukovej 2A v Bratislave.

www.cymorka.sk

www.kuchynecymorka.sk

Súvisiace články