Revolúcia v kuchyni – varný systém BORA

Vysokovýkonná varná doska a účinný digestor v jednom? Varný systém BORA je revolúciou v kuchyni s atraktívnym pomerom ceny a výkonu. Systém BORA – či už Pure, Basic, Classic alebo Professional, sa do každej kuchyne zabuduje za pár minút.

Hlavné výhody systému BORA voči bežným odsávačom sú nízka hlučnosť, úspora energie, nová architektúra kuchyne, varenie na čerstvom a čistom vzduchu. Motor s turbínou odsáva vzduch do spodnej časti pri rýchlosti až 7 m/s pričom para stúpa pri rýchlosti len 2,5 m/s.

Hodí sa do každej kuchyne – modernej aj klasickej, do ostrova ale aj k stene. Na výber je odsávanie s použitím uhlíkových filtrov alebo na vývod do exteriéru. Nie je kuchyňa, kde by sa BORA nedala použiť.

Tichý digestor (56 dB pri maximálnom výkone) je vhodný do priestorov, kde je kuchyňa spojená s obývačkou. Pri bežnom varení stačí polovičný výkon pri ktorom je hlučnosť minimálna. Užívateľ môže pokojne pozerať aj televízor.

Každodenná údržba je veľmi jednoduchá, tukový filter je ľahko umývateľný. Pri verzii systému BORA Classic a BORA Professional je možné kombinovať varné zóny podľa individuálnych, osobných požiadaviek na varenie. Na výber je indukcia, sklokeramika, wok, plynové horáky aj tepan.

Nový, inovatívny ovládací panel sControl+ umožňuje presnú, intuitívnu prevádzku. Teraz sú všetky funkcie doslova na prstoch užívateľa. Plusom sú obzvlášť veľké varné zóny, ktoré vám umožňujú konzistentne zohrievať aj veľmi veľké hrnce alebo pekáče.

Súvisiace články